FOODCULTE (GENERAL)

Allrestaurants - FOODCULTE - Bratislava-Ružinov, SLOVAKIA

Address: Koceľova 21, 821 08 Bratislava-Ružinov, SLOVAKIA
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://foodcult.sk Email: *

FoodCult je novým projektom Bratilicious, ktorý buduje lepší gastrobiznis na Slovensku prostredníctvom zvyšovania zisku, počtu dobrých zákazníkov a poskytovania marketingovej podpory kvalitným podnikom.

Keby sme to mali preložiť z PRspeaku do slovenčiny, znelo by to asi takto:

FoodCult je spoločný vernostný program pre všetky dobré podniky, ktorým chce zvýšiť zisky, počet dobrých zákazníkov a poskytnúť marketingovú podporu, aby sa dokázali vyrovnať podvodníkom, podrazákom a iným odrbávačom slovenských zákazníkov.

Prečo používať FoodCult?

1. Pretože z každej návštevy podniku, ktorý je do projektu zapojený získaš kredity. Kreditmi môžeš platiť alebo ich vymeniť za výhody, zľavy a iné akcie len pre užívateľov Foodcultu.

2. Kredity sú tvojou odmenou od reštaurácie. Odmeňuje ťa za to, že si uprednostil práve ju a nie nejakú inú.

3. Do FoodCultu zaraďujeme len kvalitné reštaurácie a podniky. Dúfame, že ak budeme ľudí odmeňovať za návštevu tých kvalitných, naučia sa ich odlíšiť od tých nekvalitných a prestanú do nich chodiť.

4. Takže vlastne buduješ lepšie Slovensko a lepšie reštaurácie.

Allrestaurants - FOODCULTE - Bratislava-Ružinov, SLOVAKIA Allrestaurants - FOODCULTE - Bratislava-Ružinov, SLOVAKIA Allrestaurants - FOODCULTE - Bratislava-Ružinov, SLOVAKIA Allrestaurants - FOODCULTE - Bratislava-Ružinov, SLOVAKIA Allrestaurants - FOODCULTE - Bratislava-Ružinov, SLOVAKIA
x
X